اشتراک eshtrak

خبری سیاسی فرهنگی! مسئولیت هر مقاله بعهده نویسنده آنست!

۲فراخوان برعلیه جنگ افروزی و مداخلات امپریالیسم آمریکا درخاورمیانه- بپا خیزیم: توفان(حزب کار ایران)

فراخوان!

رفقا ، دوستان ، وشخصیت های انسان دوست و صلح طلب

شنبه 25 ژانویه،  روز تظاهرات جهانی بر علیه جنگ افروزی و قلدرمنشی امپریالیسم آمریکا اعلام شده است. دراین روز،  در بیش از 150 شهر آمریکا و کانادا بر علیه جنگ افروزی و قلدری و مداخلات امپریالسم آمریکا درخاورمیانه ، بر علیه تحریم اقتصادی و تجاوز نظامی  بر علیه ایران ، بر علیه ویرانی افغانستان و لیبی و عراق  و سوریه و یمن و فلسطین  تظاهرات برگزار خواهد شد.

همچون تظاهراتهای سراسری روزهای 4 و 8 ژانویه ، شعارهای محوری این تظاهرات ها » نه به جنگ با ایران» و»  نه به جنگ با عراق » ، » نه به تحریم بر علیه ایران » ، » خروج سربازان آمریکائی از عراق و خاورمیانه» ، نه به نژادپرستی» ، » نه به مهاجر ستیزی» ، . «نه به ترامپ نژادپرست و ضد زن» و …..هستند. لیست شهرهائی که در آن تظاهرات برگزار میشود را میتوان در در بسیاری از سایتها در گوگل جستجو نمود.

فعالین حزب کار ایران (توفان) در آمریکا و کانادا از هموطنان  و سازمانها و نهادهای مترقی و ضد جنگ و صلح طلب میخواهد که مردم را برای  شرکت در این تظاهراتها بسیج نموده و صدای مردم ایران  و عراق و افغانستان و لیبی و فلسطین و … بر علیه ویرانی و جنگ دیگری در خاورمیانه باشند. هیچ نیروی مترقی ضد جنگ خواهان ویرانی ایران و منطقه  بخاطر آنکه رژیم های جنایتکار بر آنها  حکم میرانند نیست.  سرنوشت این رژیمهای ارتجاعی باید توسط مردم منطقه رقم بخورد و نه توسط امپریالیستهای آمریکائی و ناتو صهیونیستهای اسرائیلی.  باید به آنها گفت  ویرانی و نابودی و غارتگری بس است، گورتان را از منطقه گم کنید !

فعالین حزب کار ایران (تـوفان) در آمریکا و کانادا

سه شنبه 21 ژانویه 2020

hezbekarusca@gmail.com

https://iacenter.org/2020/01/13/jan-25-global-day-of-protest-no-war-on-iran-list-of-actions-and-endorsers/

 

***

فراخوان(٢)

برعلیه جنگ افروزی ومداخلات امپریالیسم آمریکا درخاورمیانه بپا خیزیم!

 

تاکی، نار جنگ
سوزاند جهان؟ تا کی غرق خون، جسم کودکان

هموطنان عزيز !

باردیگرامپریالیستها و درراس آن امپریالیسم آمریکا بیشرمانه به تهدید نظامی وتشدید تحریم اقتصادی علیه مردم ایران دست زده ونوکران ایرانیشان نیز بعنوان پیاده نظام و مبلغ وطنفروشی به رقص و پایکوبی پرداخته اند.ملت شریف ایران نیازبه قیم نداردونمی خواهد به سرنوشت غم انگیزعراق، افغانستان، یوگسلاوی ،لیبی وسوریه …. گرفتارآید. ملت ایران هرگونه تغییر وتحولات سیاسی وبرچیدن نظام استبدادی سرمایه داری رژیم جمهوری اسلامی را امر داخلی خود می داند و با تمام قوا درمقابل متجاوزین می ایستد.

هموطنان عزيز !

شنبه ٢٥ ژانويه در۱۵۰ شهرآمريكا و بيش از ٤٣٠ شهر هندوستان وبسياري از كشورهاي اروپايي عليه جنگ افروزي ومداخلات امپرياليسم آمريكا درخاورميانه، عليه تحريمهاي افتصادي و تجاوز نظامي بِه ايران تظاهرات برگزار ميشود .

شعارهاي محوري اين تظاهرات «نه به ترامپ، نه به جنگ»، «نه بِه تحريم و جنگ با ایران و نه بِه جنگ با عراق»، «نه به نژادپرستی»، «خروج سربازان آمريكايي از عراق ومنطقه است .

اين تظاهرات سراسري عليه تحريمهاي ضدانساني و براي ممانعت ازجنگ و تجاوز نظامي به معناي تاييد سياستهاي سركوبگرانه وارتجاعي رژيم نيست.

مخالفت با تظاهرات ضد جنگ وسمپاشی و تلاش مذبوحانه برای تضعیف آن تحت هربهانه اي که باشد بِه معني موافقت با جنگ وحمله نظامي به مردم وويراني ايران است !

هواداران حزب كارايران(توفان) درهركشوري كه حضوردارند فعالانه با پرچم «دست امپرياليسم آمريكا ازايران وًمنطقه كوتاه باد دراين تظاهراتها شركت میکنند و برای تقویت آن از هیچ کوششی دریغ نخواهندکرد.

 

نه بِه جنگ و تجاوزات امپرياليستي ! زنده باد صلح وهمبستگي بين المللي !

 

حزب كارايران( توفان)

30 دی ماه 1398

http://www.toufan.org

https://t.me/totoufan

كانال رسمي تلگرام وابسته به حزب كار ايران – توفان

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

اطلاعات

این ویودی در 23 ژانویه 2020 بدست در اشتراک - eshtrak فرستاده شده و با , برچسب خورده.
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: