اشتراک eshtrak

خبری سیاسی فرهنگی! مسئولیت هر مقاله بعهده نویسنده آنست!

حزب الله، مقاومت ورژیم صهیونیستی: احمد مزارعی

مأموران امنیتی اسرائیل  امریکا و انگلستان در پنتاگون گرد هم آمده و سناریو شش روزه ای تهیه کردند تا در آگست همان سال به اجرا دراورند. این سناریو عبارت بود از: ۱، حمله به نیروهای حزب الله درحومه بیروت و جمع آوری آنها و متوقف و فلج کردن همه دستگاهها وامکانات ارتباطی انها . 2، انتقال همه آنها به کمپهائی که از قبل تدارک دیده بودند. 3، دستگیری سران اصلی حز ب الله که از قبل نشانی آنها را تهیه کرده بوده و انتقال آنها بوسیله هواپیماهای ارتش امریکا به گوانتانامو، زندان معروف امریکا. 4، پهلو گرفتن ناو هواپیمابر ششم امریکا دربندر بیروت  و پیاده کردن نیروهای رنجر و سرکوبگر برای قلع وقمع هر گونه مقاومت افراد پراکنده حزب الله در سراسر لبنان. 5، مستقر شدن نیروهای سازمان ملل درمرزهای لبنان واسرائیل، برای ایجاد منطقه کاملا امن مرزی برای حفظ اسرائیل از تهاجمات روز مره چریکهای فلسطینی و حزب الله علیه اسرائیل. و ششم، تدارک برای کوچ دادن همه شیعیان لبنان به کردستان، برای اینکار قبلا منطقه ای بوسعت دویست کیلومتر در دویست کیلومتر بوسیله مسعود بارزانی خائن تهیه کرده بودند که از ان پس هیچ شیعه ای درلبنان وجود نداشته باشد.

حزب الله، مقاومت ورژیم صهیونیستی

ahmad mazaree

نوشته: ، 15، جولای 2019

برعلیه مزدوران ووطنفروشانی که میخواهند وحدت ملل مسلمان وستمدیده منطقه خاورمیانه را بنفع استعمار درهم بشکنند.

بعد از جنگ سی وسی روزه حزب الله واسرائیل وشکست مفتضحانه «ارتش شکست ناپذیراسرائیل»در برابر حزب الله، پال گرک نویسنده ومنتقد امریکائی گزارشی را درمورد این جنگ منتشر نمود ، البته این گزارش خلاصه ای از گزارش یکصد صفحه ای دولت فرانسه درمورد این جنگ بود ومن درهمان روزها گزارش مذکوررا بازهم خلاصه کرده ومنتشر کردم، خلاصه  کوتاهی ازاین جنگ:

در ژانویه سال 2006، ماموران امنیتی اسرائیل  امریکا و انگلستان در پنتاگون گرد هم آمده و سناریو شش روزه ای تهیه کردند تا در آگست همان سال به اجرا دراورند. این سناریو عبارت بود از:

۱،حمله به نیروهای حزب الله درحومه بیروت و جمع آوری آنها و متوقف و فلج کردن همه دستگاهها وامکانات ارتباطی انها .

2،انتقال همه آنها به کمپهائی که از قبل تدارک دیده بودند.

3،دستگیری سران اصلی حز ب الله که از قبل نشانی آنها را تهیه کرده بوده و انتقال آنها بوسیله هواپیماهای ارتش امریکا به گوانتانامو، زندان معروف امریکا.

4،پهلو گرفتن ناو هواپیمابر ششم امریکا دربندر بیروت  و پیاده کردن نیروهای رنجر و سرکوبگر برای قلع وقمع هر گونه مقاومت افراد پراکنده حزب الله در سراسر لبنان.

5،مستقر شدن نیروهای سازمان ملل درمرزهای لبنان واسرائیل، برای ایجاد منطقه کاملا امن مرزی برای حفظ اسرائیل از تهاجمات روز مره چریکهای فلسطینی و حزب الله علیه اسرائیل.

و ششم، تدارک برای کوچ دادن همه شیعیان لبنان به کردستان، برای اینکار قبلا منطقه ای بوسعت دویست کیلومتر در دویست کیلومتر بوسیله مسعود بارزانی خائن تهیه کرده بودند که از ان پس هیچ شیعه ای درلبنان وجود نداشته باشد.

روزهای بعد ازان تصمیم داشتند که دو روز با صدها هواپیما ابتدا سوریه را «کارپت بامب» کرده و سپس با حمله به ایران، آنجا را به عصر حجر برگردانند.

پایان خلاصه گزارش.

اما همه این طرح بوسیله مقاومت حزب الله لبنان با شکست رو بروشد (1) اسراییل دراین جنگ گردان گولانی که از قدرتمندترین بخش ارتش اسرائیل است علیه حز ب الله استفاده کرد، طی سی وسه روز جنگ اسرائیل حتی نتوانست وارد شهرک مرزی «بنت جلیل» گردد، شهرکی که ثقل اصلی جنگ دران قرارداشت و اکنون در آنجا پارک بسیار بزرگی بنام «حدیقه احمدی نجاد» ویا پارک احمدی نژاد درست شده که بمثابه خاری در چشمان صهیونیستها میباشد. شکست اسرائیل دراین جنگ درعین حال به شعار»نه غزه نه لبنان»متعلق به بخش بزرگی از اصلاح طلبان ایران، که سودای رابطه با اسرائیل وامریکا را درسر میپروراندند پایان داد.

  1. – برای اینکه حجم عظیم مقاومت حزب الله درلبنان برعلیه اسرائیل را بدانید به این امار توجه کنید، مصدر این امار این گزارش است : ( Hizbollah and the war Israel lost by: chris herman)

امار تهاجمات انتحاری اعضای فداکار حزب الله بر علیه اشغالگران اسرائیلی درلبنان میان سالهای 1985 – تا 2000، قابل ذکر است که صدها نفر از اعضای حزب کمونیست لبنان دراین تهاجمات به کمک حزب الله لبنان شتافتند و معروف ترین آنها رفیق سمیر قنطار بود که پس ازسی سال زندان دراسرائیل بوسیله حز ب الله ازاد شد و متاسفانه درجنگ فعلی برعلیه اسرائیلیها درسوریه شهید شد:

امار عملیات انتحاری:

سال 1985 تا 1989، یکصد عملیات

سال 1990 تا 1995، یکهزار وسی عملیات.

سال 1996، تا سال 2000، چهار هزار نهصدوبیست وهشت عملیات

دراین دوره حزب الله لبنان پنجهزار نفر مامور مخفی وبیست هزارنفر نیروی علنی داشت.

 

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

اطلاعات

این ورودی در 15 ژوئیه 2019 بدست در اشتراک - eshtrak فرستاده شد.
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: