اشتراک eshtrak

خبری سیاسی فرهنگی! مسئولیت هر مقاله بعهده نویسنده آنست!

هاشمی شاهرودی و یاورش پروفسور سمیعی: بهنام چنگائی، و اطلاعیه پروفسور سمیعی درباره درمان آخوند هاشمی شاهرودی در آلمان: ایشان در خانه من نیستند 

هاشمی شاهرودی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام است از۲۴ مرداد ۱۳۷۸ تا ۲۴مرداد ۱۳۸۸ رئیس قوه قضائیه ایران بود که وی فرمان اعدام و زندان بسیاری از مخالفان سیاسی رژیم را صادرکرده است و دست بی رحمش بخون بی گناهان زیادی آلوده می باشد. تبهکار ضدبشری ایکه مدام از رحمت و یاری خدا دم می زد؛ و اینک این جانی برای زنده ماندن حتی نه باور به خدا و توان پزشکان داخلی کشور نداشته، بل برای درمان خود به هانوفر آلمان آمده و همینک در کلینیک جراحی اعصاب هانوفر بستری ست. سفر درمانی رئیس مجمع تشخیص به هانوفر انتقادهای زیادی را به همراه داشته و منتقدان او می گویند مسئولان رژیم چرا نباید از همان توان داروئی و درمانی کشور بهره‌ برند که دیگر شهروندان به آنها نیز دسترسی ناچیزی هم ندارند!؟…سمیعی ها، و جاهطلبی های اینگونه افراد طبیعی ست و آنها، یکی از کوچکترین بازتاب های فرهنگ برتریجوئی، وابستگی کور به ساختار سرمایه سالار انگلی و سرسپردگی به مارکت آزاد است که هرجا پول زیادتر دادند، خریداران هرچه بخواهند و از هرکس بجویند همه را دریافت می کنند؛ و سمیعی یکی از این بیماران انباشت ثروت است که می خواهد بهتر و آسان تر، و به هر قیمت پول درآورد. برای پروفسور سمیعی و هموندانش متاسفم که ثروت هویت و وطن آنهاست و اخلاق و شرف انسانی کشک. در بزنگاه شرم، تلاقی او با وجدان بشریت همان مکانی ست که چنین افرادی دار و ندار خود را به حراج پول می گذارند. آیا جز این از ساختار سرمایه سالاری انتظاری می توان داشت؟

هاشمی شاهرودی و یاورش پروفسور سمیعی

بهنام چنگائی

در خبرهای داغ آمده است که سید محمود هاشمی شاهرودی «میرغضب» دستگاه قضای اسلامی، چندی ست برای معالجه به آلمان آمده و در کلینیک جراحی اعصاب هانوفر بستری شده است. و جراح ایشان نیز گاو پیشانی سفید آقای پروفسور سمیعی می باشد که دست در دست سران رژیم داشته و دارد. بهمین خاطر دیروز و امروز شمار زیادی از ایرانیان مقیم آلمان با تجمع در مقابل بیمارستانی که جلاد سید محمود هاشمی شاهرودی در آن بستری ست رفته، تجمع کرده و به اعتراض پرداخته اند. اعتراض کنندگان از دولت آلمان خواستار جلوگیری از بازگشت شاهرودی به ایران شده و خواهان محاکمه او به اتهام نقض حقوق بشر در آلمان می باشند.

هاشمی شاهرودی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام است از۲۴ مرداد ۱۳۷۸ تا ۲۴مرداد ۱۳۸۸ رئیس قوه قضائیه ایران بود که وی فرمان اعدام و زندان بسیاری از مخالفان سیاسی رژیم را صادرکرده است و دست بی رحمش بخون بی گناهان زیادی آلوده می باشد. تبهکار ضدبشری ایکه مدام از رحمت و یاری خدا دم می زد؛ و اینک این جانی برای زنده ماندن حتی نه باور به خدا و توان پزشکان داخلی کشور نداشته، بل برای درمان خود به هانوفر آلمان آمده و همینک در کلینیک جراحی اعصاب هانوفر بستری ست. سفر درمانی رئیس مجمع تشخیص به هانوفر انتقادهای زیادی را به همراه داشته و منتقدان او می گویند مسئولان رژیم چرا نباید از همان توان داروئی و درمانی کشور بهره‌ برند که دیگر شهروندان به آنها نیز دسترسی ناچیزی هم ندارند

حال بیائیم سراغ دکتر مجید سمیعی!

از اینکه این پزشک به وظیفه خود عمل بکند و یا می کند، جای ایراد و اعتراضی در آن وجودندارد. اما آیا او اینجا تنها به وظیفه پزشکی خود عمل می کند؟ بر اساس دیدها و مدارک قطعا نه! زیرا او به جیب گشاد خود و جایگاهش در بساط آخوندی متمرکز است. برای سمیعی مهم نیست که این دشمن حقوق بشری چه بلاها بر سر مردم بی دفاع آورده است. مردم ما باید بدانند که سمت دیگر این شخصیت پزشکی، معطوف به بقای ساختار آخوندی و جلب اعتماد سران نظام است. البته درآمد هنگفتی هم عایدش می شود. زیرا که سمیعی سفرهای متعددی به ایران داشته، از حکومت و سیاست کلی رژیم حمایت نموده، پاداش و جایزه دریافت کرده؛ و حالا هم با مداوای این عنصر جلاد و ضدبشری، عملا دارد اهرم پشتیبانی می دهد و پوشش متقابل می گیرد. ای بسا در پنهان نیز لابی ایران با دولت آلمان باشد؛ و تامین مالی و سیاسی دوجانبه بگیرد. حالا فلان فلان مردم بلازده مذهبی به او چه ربطی دارد.

در این نکته خاص خودفروشی، اگر چنان باشد که می توان حدس زد، و از عکس روحانی سمیعی که در پیوست مقاله هست و دیگر عکس های موجود با سران نظام؛ براستی شرم بر چنین پزشکان جیب پرست و ضدبشری باد. همان های مشابهی که بفرمان هاشمی شاهرودی ها بارها چشم قربانیان نظام را با قضای قصاص اسلامی از کاسه ی سر به بیرون درآورده اند. انگشت ها، دست ها و پاهای زیادی بریده اند و چه های دیگر که نکرده اند. سمیعی ها، و جاهطلبی های اینگونه افراد طبیعی ست و آنها، یکی از کوچکترین بازتاب های فرهنگ برتریجوئی، وابستگی کور به ساختار سرمایه سالار انگلی و سرسپردگی به مارکت آزاد است که هرجا پول زیادتر دادند، خریداران هرچه بخواهند و از هرکس بجویند همه را دریافت می کنند؛ و سمیعی یکی از این بیماران انباشت ثروت است که می خواهد بهتر و آسان تر، و به هر قیمت پول درآورد. برای پروفسور سمیعی و هموندانش متاسفم که ثروت هویت و وطن آنهاست و اخلاق و شرف انسانی کشک. در بزنگاه شرم، تلاقی او با وجدان بشریت همان مکانی ست که چنین افرادی دار و ندار خود را به حراج پول می گذارند. آیا جز این از ساختار سرمایه سالاری انتظاری می توان داشت؟

بهنام چنگائی 17 دی 1396

***

اطلاعیه پروفسور سمیعی درباره درمان آخوند هاشمی شاهرودی در آلمان: ایشان در خانه من نیستند 

در پی انتشار اخباری درباره درمان آخوند هاشمی شاهرودی در آلمان توسط پروفسور مجید سمیعی، دفتر این پزشک ایرانی در مرکز بین المللی علوم اعصاب هانوفر آلمان با انتشار اطلاعیه ای در اینستاگرام، اعلام کرد که «رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، بیمار وی نیست و در منزل او نیز پذیرش نشده است. »

به گزارش عصر ایران، در این اطلاعیه همچنین تأکید شده است که «مداوای بیماران بدون توجه به مذهب و نژاد و پیشینه، وظیفه هر پزشکی است.»

متن کامل اطلاعیه به شرح زیر است:

«چند نکته قابل تامل در مورد اخبار ضد و نقیض و نادرست چند روز اخیر:

۱- قسم پزشکی هر پزشکی را ملزم به مداوای بیمار بدون در نظر گرفتن جنس، نژاد، مذهب و پیشینه بیمار می کند.

۲- اگر چه آقای هاشمی شاهرودی در آلمان بستری هستند، بیمار پروفسور سمیعی نبوده و نیستند و اخبار مبنی بر پذیرش آقای شاهرودی در منزل پروفسور کاملا نادرست می باشد.

۳- سوءاستفاده از نام و عکس افرادی مثل پروفسور سمیعی که سابقه ۵۰ ساله کاری ایشان چیزی جز خدمت به مردم و علم و دوری از هر گونه فعالیت سیاسی و اقتصادی نبوده است، برای رسیدن به اهداف کوتاه مدت بسیار غلط و فقط به منظور محدود کردن خدمات رسانی پروفسور سمیعی به ایرانیان انجام می گیرد.

۴- وظیفه انسانی و پزشکی هر طبیبی این است که در هر شرایط بدون جناح بندی و ورود به عرصه سیاست، سعی در رساندن بیشترین خدمات به بیماران را داشته باشد.

۵- هر پزشکی که در معالجه بیمارش جنس، نژاد، گرایش جنسی، سیاسی و یا هر مولفه دیگری را لحاظ کند می باید کار طبابت را کنار بگذارد.

۶- افرادی که از پزشکان تقاضای معالجه نکردن بیماری به دلایل فوق را دارند درک درستی از وظیفه و قسم پزشکی ندارند.

با آرزوی سلامت و پیروزی برای ملت ایران
دفتر پروفسور مجید سمیعی – مرکز بین المللی علوم اعصاب هانوفر آلمان»


info@peykeiran.com

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

اطلاعات

این ویودی در 7 ژانویه 2018 بدست در اشتراک - eshtrak فرستاده شده و با , برچسب خورده.
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: