اشتراک eshtrak

خبری سیاسی فرهنگی! مسئولیت هر مقاله بعهده نویسنده آنست!

درخواست پشتیبانی از یک کارگر: بهنام چنگائی 

کارگران و مردم مبارز، همدرد و نوعدوست بپا خیزید و محمود بی دادرس را پشتیبانی کنید پیش از آنکه کشته شوداین بساط ضدبشری حتی از یک بیمار دیالیزی نیازمند یاری و مراقبت های سریع پزشکی هم نمی گذرد. و مثل بید لرزان از دادخواهی های وی وحشتزده و ترسیده است، به نحویکه حتی به او فرصت زندگی آزاد برای یافتن » درمان حیاتی » را هم نمی دهد. پس چه می ماند که بگویم؟ جز درود و سپاس بر غرور این انسان و کارگر پاکباخته ی دلیرکارگران و مردم نوعدوست کردستان و سراسر ایران! بدانید که به بند کشیدن محمود صالحی توسط آدمخواران خامنه ای، جز یک جنایت ضدبشری نیست که در صورت تداوم آن و بخطر افتادن جان گرانقدر محمود، این اسارت انتقامگیرانه تنها می تواند یک «قتل عمدِ ضدبشری» باشد که از همینک، همه ی مدافعان گارگری را بشدت نگران کرده است. پرسیدنی! که چرا رژیم چنین ظالمانه کارگری فداکار و بزرگوار را که جز درخواست «صنفی ـ حقوقی» و «رعایت عدالت قضائی»انتظاری ندارد، می خواهد او را عمدا بکشد! مگر نمی داند که این پیشرو کارگری علاوه بر بیماری های کهنه و متعدد جسمی، او نیازمند یاری بموقع و «دیالیز خونی» می باشد؟ مگر نه که محمود صالحی پس از دهه ها تحمل ستم و رنج، دچار ناتوانائی های مختلف جسمی ست که دمار از روزگارش درآورده است؛ همچنین در پی سال ها آسیب خوردگی از شقاوت فشار زندان ها، شکنجه ی سرکوب ها و نارسائی جانکاه از محرومیت های فراوان استبداد ولائی، دیریست که جسم رنجوراش بکلی ویران شده و می باشد!؟

درخواست پشتیبانی از یک کارگر

بهنام چنگائی 

این یک حادثه ی ساده نیست که رژیم فاسد ولائی یک کارگر پیشرو» محمود صالحی بیمار» را چنین گانگستری ربوده، و بی رحمانه به بند می کشد. بنابرین، من باور راسخ دارم که هیچ بزرگداشتی نمی توانست چنین برجسته جایگاه این انسان پاکباخته را اینگونه برجسته سازد که ساخته است، و همزمان آبروی نداشته ی نظام ولائی را بی ارزش تر از همیشه بسازد که ساخته است. زیرا این استبداد پلید مذهبی بارهای بار نشان داده و هنوز می دهد که از » محمودها و رضاها و…» بشدت می ترسد و آماده است، تن به اینگونه تبهکاری های حقارت منشانه در ربودن افراد پیشرو کارگری بخود بدهد و این بار نیز بی شرمانه داده است. (( آری آری، این رژیم ضدکارگری را باید اینگونه دید و شناخت که هست و بوده است!)) و کارگران و مردم بجان آمده می بینند، که این » نظام الهی » با این عمل جابرانه اش چقدر رسواتر و بی هویت تر از تاریخ ننگین پیدایش اش شده است. چراکه: این بساط ضدبشری حتی از یک بیمار دیالیزی نیازمند یاری و مراقبت های سریع پزشکی هم نمی گذرد. و مثل بید لرزان از دادخواهی های وی وحشتزده و ترسیده است، به نحویکه حتی به او فرصت زندگی آزاد برای یافتن » درمان حیاتی » را هم نمی دهد. پس چه می ماند که بگویم؟ جز درود و سپاس بر غرور این انسان و کارگر پاکباخته ی دلیر!

کارگران و مردم نوعدوست کردستان و سراسر ایران! بدانید که به بند کشیدن محمود صالحی توسط آدمخواران خامنه ای، جز یک جنایت ضدبشری نیست که در صورت تداوم آن و بخطر افتادن جان گرانقدر محمود، این اسارت انتقامگیرانه تنها می تواند یک «قتل عمدِ ضدبشری» باشد که از همینک، همه ی مدافعان گارگری را بشدت نگران کرده است. پرسیدنی! که چرا رژیم چنین ظالمانه کارگری فداکار و بزرگوار را که جز درخواست «صنفی ـ حقوقی» و «رعایت عدالت قضائی»انتظاری ندارد، می خواهد او را عمدا بکشد! مگر نمی داند که این پیشرو کارگری علاوه بر بیماری های کهنه و متعدد جسمی، او نیازمند یاری بموقع و «دیالیز خونی» می باشد؟ مگر نه که محمود صالحی پس از دهه ها تحمل ستم و رنج، دچار ناتوانائی های مختلف جسمی ست که دمار از روزگارش درآورده است؛ همچنین در پی سال ها آسیب خوردگی از شقاوت فشار زندان ها، شکنجه ی سرکوب ها و نارسائی جانکاه از محرومیت های فراوان استبداد ولائی، دیریست که جسم رنجوراش بکلی ویران شده و می باشد!؟ و رژیم فاسد و ریاکار آشکارا این واقعیت را می داند، ولی آگاهانه و عامدانه مصمم شده و می خواهد او را بسان ده ها کارگر پیشرو قربانی اهداف یکه تازیانه مذهبی خود کرده و وی بقتل برساند. کارگران و مردم مبارز، همدرد و نوعدوست بپا خیزید و محمود بی دادرس را پشتیبانی کنید پیش از آنکه کشته شود.

بهنام چنگائی 12 آبان

 

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

اطلاعات

این ویودی در 3 نوامبر 2017 بدست در اشتراک - eshtrak فرستاده شده و با , برچسب خورده.
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: