اشتراک eshtrak

خبری سیاسی فرهنگی! مسئولیت هر مقاله بعهده نویسنده آنست!

کاری بغایت شرم آور! تقدیم لیست اسامی و مشخصات بیست هزار شهید راه آزادی توسط مریم رجوی به مک کین!: عاطفه اقبال

دریافتی:

از قرار منطق قدرت در جهان تعیین کننده است و باید به دامن یکی آویزان شددر زمانی که پادشاه عربستان سعودی با کارنامه ای از جنایت،  از طرف خانم برگزیده » شیخ شجاع» لقب میگیرد! البته که برای این جماعت، هدیه اسامی شهدا به کسی مانند مک کین نیز مشروع میشود.  خانم رجوی از خون شهدایی که برای آزادی و استقلال در مقابله با رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی جان سپردند، سوء استفاده نکنید. شما میتوانید با مک کین و نتان یاهو و هر کس دیگر که میخواهید، ملاقات کنید. این به خودتان و سیاست های فرصت طلبانه مجاهدین برمیگرددولی در میان این شهدا نامهای بسیاری وجود دارد که من و ما می شناسیم و به شما اجازه نمی دهیم که نام آنها را با هدیه دادن به  مک کین ها به سیاست های غلط خود آلوده کنید.  این بیست هزار شهید هیچ ربطی به سیاست های فعلی مجاهدین ندارند. دست از سر آنها بردارید! تک به تک این شهدا در شرایطی توسط رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی کشته شده اند که به سیاست ضد امپریالیستی شما در مسیر مبارزه با رژیم – درست یا غلط – باور داشتند. امروز سیاست های شما صد و هشتاد درجه تغییر یافته است. همچنان که من و مایی که آنزمان همراه شما بودیم امروز دیگر از شما حمایت نمیکنیم. شما حق ندارید از اسامی این شهدا برای سیاست های امروزی خود استفاده کنید. این شهدا جزو اموال شخصی شما محسوب نمیشوند که آنها را به این و آن تقدیم کنید!

تقدیم لیست اسامی و مشخصات بیست هزار شهید راه آزادی توسط مریم رجوی به مک کین! کاری بغایت شرم آور!
 
 عاطفه اقبال – 16 آوریل 2017


امروز این عکس در سایت های مجاهدین با آب و تاب بسیار منتشر شد
.خانم رجوی در حال دادن کتاب سرخ اسامی شهیدان راه آزادی به مک کین!
بیادم آمد که روزی مسعود رجوی لیست شهدا را با کلی احساسات به خاک حسین امام عقیدتی مسلمانان در کربلا تقدیم کرد و گفت : » ما بتو پناهنده شده ایمو فقط از تو کمک میخواهیم! ….زیر چتر عقیدتی تو با شرف زیستیم.اما  قیمت باشرف زیستن چقدر گرانبها است! چه زنان باردار که هم شکنجه و تیرباران شدند…و چه پیکرهای پاکی که زیر لودر رفت. چه حلقوم ها و حنجره هایی که سرود خوانان بریده شد…» 
امروز گویا جهت از کربلا به سوی آنسوی دنیا چرخیده استخون شهدا هم جهتش به آنطرف تغییر یافته. از قرار منطق قدرت در جهان تعیین کننده است و باید به دامن یکی آویزان شددر زمانی که پادشاه عربستان سعودی با کارنامه ای از جنایت،  از طرف خانم برگزیده » شیخ شجاع» لقب میگیرد! البته که برای این جماعت، هدیه اسامی شهدا به کسی مانند مک کین نیز مشروع میشود. 
خانم رجوی از خون شهدایی که برای آزادی و استقلال در مقابله با رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی جان سپردند، سوء استفاده نکنید. شما میتوانید با مک کین و نتان یاهو و هر کس دیگر که میخواهید، ملاقات کنید. این به خودتان و سیاست های فرصت طلبانه مجاهدین برمیگرددولی در میان این شهدا نامهای بسیاری وجود دارد که من و ما می شناسیم و به شما اجازه نمی دهیم که نام آنها را با هدیه دادن به  مک کین ها به سیاست های غلط خود آلوده کنید.  این بیست هزار شهید هیچ ربطی به سیاست های فعلی مجاهدین ندارند. دست از سر آنها بردارید! تک به تک این شهدا در شرایطی توسط رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی کشته شده اند که به سیاست ضد امپریالیستی شما در مسیر مبارزه با رژیم – درست یا غلط – باور داشتند. امروز سیاست های شما صد و هشتاد درجه تغییر یافته است. همچنان که من و مایی که آنزمان همراه شما بودیم امروز دیگر از شما حمایت نمیکنیم. شما حق ندارید از اسامی این شهدا برای سیاست های امروزی خود استفاده کنید. این شهدا جزو اموال شخصی شما محسوب نمیشوند که آنها را به این و آن تقدیم کنید!
براستی چگونه است که تا بحال موفق به جمع آوری نام فقط بیست هزار شهید شده اید؟ نام بقیه شهدا کجاست؟ و چرا بیست هزار و نه یک عدد کمتر یا بیشتر؟ آیا ارقام شما نیز مثل همیشه ارقام تبلیغاتی است؟ نام بقیه شهدا کجا است؟  اگر آنطور که ادعا میکنید، پایگاه و رزوی مردمی دارید . چرا هنوز نمی توانید نام حداقل نیمی از دویست هزار شهیدی که مدعی آنها هستید را منتشر کنید؟ یعنی این مردم حتی برای ارسال نام عزیزان مثله و اعدام شده شان به شما تردید دارند؟ یعنی نام صد و هشتاد هزار شهید دیگر برای شما که خود را یک نیروی مردمی می دانید هنوز بعد از بیش از سی سال ناشناخته است!؟ چه نشان اعتمادی از طرف مردم! چه پایه های محکمی در قلوب مردمی که از سرکوب و جنایت آخوندها و آخوند صفتان به جان آمده اند! شاید برای همین است که دست به دامن کسانی شده اید که در چند دهه پیش آنها را عامل تمامی بدبختی های مردم می نامیدید و از » خمینی » میخواستید که گروگان گیری را در سفارت آمریکا ادامه داده و به رابطه با آمریکا پایان دهد! چه شد که امروز به دامن همانها آویزان شده اید که شاید شما را » به تهران ببرند» !  از قرار اینکار از عهده اعضا و هواداران بساز و بفروشی خارج کشوری تان که در کنار کار و کاسبی، در شعاردادن کاذب نیز،  یدی طولانی دارند، بر نیامده است!  

براستی چرا از بمباران قرارگاه های مجاهدین توسط آمریکا در زمان حمله به عراق هرگز صحبتی نمیکنید! این بمباران ها چه تعداد کشته و زخمی برجا گذاشت؟ آیا این بمباران جنایتکاران حاصل توافق آمریکا با رژیم جمهوری اسلامی نبود؟ مهناز بزازی که امروز مریم رجوی از او تقدیر میکند مگر دو پایش را در جریان این بمباران از دست نداد؟ چگونه است که در نهایت شما با عاملان همان کشتار دست می دهید؟ و لیست شهدا تقدیمشان می کنید؟ آیا برای رسیدن به قدرت زیر پا گذاشتن تمامی پرنسیب ها مشروع شده است؟
بله گویا، خون خروشان خون شهدا دیگر ضامن پیروزی محتوم خلق نیست، بلکه ضامن معاملات سیاسی رهبران همیشه پیروز است! 
آری! خانم رجوی! قیمت باشرف زیستن بسیار گرانبها است. و هر کسی نمیتواند این بها را بپردازد. شما در راه «به قدرت رسیدن به هر قیمت » میتوانید همه چیز را توجیه کنید. اما معامله با نام شهدای ما به هیچ بهانه ای مشروعیت ندارد. با خون شهدای ما کاسبی نکنیدشرم کنید! 
عاطفه اقبال – 16 آوریل 2017

از سایت مجاهدین : «در ادامه این گردهمایی، رئیس جمهور برگزیده مقاومت کتاب لیست اسامی و مشخصات ۲۰هزار تن از ۱۲۰ هزار شهید راه آزادی ایران را، که آن را بزرگترین سرمایه مقاومت ایران توصیف کرد، به سناتور مک‌کین هدیه کرد. سناتور مک‌کین سپس با شماری از مجاهدان اشرفی، زندانیان سیاسی از بند‌رسته و مجاهدانی از خانواده‌های شهیدان که در این گردهمایی حضور داشتند، در مورد تجربیات شخصی آنها به گفتگو پرداخت.»

__._,_.___
Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

اطلاعات

این ویودی در 17 آوریل 2017 بدست در اشتراک - eshtrak فرستاده شده و با , , , , , , , برچسب خورده.
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: