اشتراک eshtrak

خبری سیاسی فرهنگی! مسئولیت هر مقاله بعهده نویسنده آنست!

اطلاعیه پایانی هفتمین مجمع عمومی نهادهای همبستگی با جنبش کارگری در ایران ـ خارج کشور

 اطلاعیه پایانی هفتمین مجمع عمومی نهادهای همبستگی با جنبش کارگری در ایران ـ خارج کشور

 nahadhay-e-hambastegikharej1

مجمع عمومی حضوری هفتم نهادهای همبستگی در روزهای  24 تا 26 ماه مه 2014 در شهر پاریس برگزار گردید. این مجمع با حضوراکثریتنمایندگان نهادهای همبستگی از کشورهای مختلف و تعدادی از میهمانان با سرود انترناسیونال کار خود را آغازنمود.

ایننشست با انتخاب یک هیئت رئیسه سه نفرهو تصویب دستور جلسه پیشنهادیرسمیت یافت. مجمع به نامه ها و پیامهای رسیده پرداختهوسپس در مورد گزارشات هیئت هماهنگ کننده،گروهها و کمیسیونهایکاریونهادها که قبلا کتبیبرای تمامی اعضا ارسال شده بود به بحث و بررسی پرداخت. مناسبات درونیو آئین نامهنهادهابا پیشنهادات رسیدهبعد از بحث و تبادل نظر تدقیق و تکمیلگردید.

بررسی کار کمیسیونها و گروههای کارینهادها، تجارب و مباحث کارگری، کلیپ هاوبولتن اخبار کارگری مورد بحث قرارگرفتو ضمنترمیم این گروه های کاری برای پیشبرد بهتر فعالیت ها،  یک گروه کاریدر رابطه با کار کودکان در ایراننیز دردستورکار قرار گرفت.

مجمع عمومی در مورد اوضاع جنبش کارگری، مطالبات و نیازهای عاجل آن به بحث و تبادلنظر پرداخته و وظایف نهادها در قبال آنها را تدقیق نمود. سندی در رابطه با سازمان جهانی کار،اجلاس سالیانه آنوسیاست نهادها در رابطه با این سازمان تهیه و نیز پیام هایی به کارگران ایران و جهان، پیام به کارگران زندانی و زندانیان سیاسی و خانواده آنان، پیام به کنفرانس  سالیانه کارگران صنایع خودروسازی جهان، پیام به شب همبستگی با کارگران ایران که توسط سندیکاهای کارگری در فرانسه سازماندهی شده است، تهیه و تصویب گردید. همچنین از طریق اطلاعیهسندیکای شرکت واحد مطلع شدیم که از خروج داوود رضوی از ایران به قصد شرکت در شب همبستگیبا کارگران ایراندر پاریس جلوگیری شده است، مجمع اطلاعیه ای در این موردمنتشر خواهد کرد.  

در انتهای جلسه با حضور یکی از رفقای اتحاد بین المللی – پاریس که به نشست مجمع عمومی ما دعوت شده بود ، در باره نزدیکی ها و همکاری های عملی میان دو تشکل ما و اتحاد بین المللی در امر همبستگی با مبارزات طبقه کارگر ایران مذاکراتی صورت گرفت که قرار شد این مباحث جهت همکاری ها در آینده و در سطح واحد های کشوری و هیئت هماهنگی های دو تشکل تداوم یابد.

 مجمع عمومی در فضایی رفیقانه و پرشور و با انتخاب هئیت هماهنگی دور آتی و نیز تعیین محل مجمع حضوری سال آتی با سرود انترناسیونالدر روز 26 مه 2014به کار خود پایان داد.

نهادهای همبستگی با جنبش کارگری در ایرانخارج کشور

 پاریس – 26مه 2014

 

nhkommittehamahangi@gmail.com

http://nahadha.blogspot.com/

boltanxaberi@gmail.com

http://www.youtube.com/user/NahadhayHambastegy

 

nahadhay e kharej

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.

اطلاعات

این ویودی در 29 مِی 2014 بدست در اشتراک - eshtrak فرستاده شده و با , برچسب خورده.
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: