اشتراک eshtrak

خبری سیاسی فرهنگی! مسئولیت هر مقاله بعهده نویسنده آنست!

تفاوت فرهنگی !؟ : اسماعیل هوشیار!

دریافتی:

تفاوت فرهنگی !؟

hoshyaresmaeil@yahoo.com

حکمت الله قربانی درسن 50 سالگی ؛ و دریک استخرمختلط برزیلی ، متنبع شد و برای تفاوت فرهنگی زیرآبی رفت ! خلاصه اصل داستان چه بود …

روز چهارشنبه 18 اپریل 2012 ، برخی رسانه های غربی به نقل از منابع خبری در برزیل، گزارش کردند که حکمت الله قربانی، پنجاه ساله که از او با عنوان یکی از کارمندان ارشد سفارت حکومت اسلامی در برزیل نام برده شد، به دلیل تعدی جنسی به چند دختر نوجوان بازداشت و سپس آزاد شده است.

این ماجرا روز شنبه گذشته در استخر شنای مختلط یک باشگاه خصوصی در برازیلیا روی داد و به گفته شاهدان عینی، آقای قربانی با تظاهر به شنای زیر آبی، «اندام شخصی» چهار دختر نوجوان نه تا پانزده سال » را «لمس کرد.»

http://www.bbc.co.uk/persian/iran/2012/04/120420_l03_iran_brazil_diplomat.shtml

وزارت خارجه حکومت اسلامی موضوع سوء استفاده جنسی را تکذیب کرد و اعلام کرد تفاوت فرهنگی میان ماها باعث این سوء تفاهم شده است ….!

بدون تفسیرو بعد از آزادی دیپلماته ؛ رفتیم سراغ یارو و پرسیدیم که داستان چی بود ؟

یارو : ولم کن بابا حوصله ندارم….

ما : الان که دیگه تموم شد و آزاد شدی . ولی تو باید از بیضه اسلام دفاع کنی ! و به دنیا بگی که چی بود و چی شد و چی شد ؟

یارو : با سلام به روح پروی امام ره….و با درود به جسم نازنین ولی فقیه زنده ….و با احترام به خواهرومادرهمه شهدا …..

این سوء تفاهم فرهنگی ، از نظرمن خیلی مشکوک است . یعنی درشرایطی که همه با هم نشستیم برای هسته و مذاکره و خاله بازی سیاسی و تفاهم و توافق….این تخریب رسانه ای چه معنی میده ؟ این همه بچه بازی توی کلیسا و واتیکان و طویله های موسی…..مگه ما چیزی گفتیم . ما حتی اعتراضی هم نداریم. حالا چی شده که مثل شیپورچی فوت میکنید …….درست مثل اینه که خانواده داماد و عروس درهنگامه بله گرفتن از عروس آغا؛ شروع کنن به دعوا وتهمت وبر جسته کردن این تفاوت فرهنگی….حالا برای تنویرافکاربسیجی و شهدا و خواهرومادرها ؛ باید توضیح مختصروزارت خارجه را کمی تشریح کنم که تفاوت فرهنگی یعنی چی .

امام ره…دررساله اش رسما و شرعا متذکرشده است که حتی مالاندان کودک شیرخواره 9 ماهه ، برای لذت جنسی هیچ اشکال شرعی ندارد. درقانون اساسی حکومت اسلامی هم براساس سنت رسول خدا کودک 9 ساله را حلال کرده است . زیرآبی رفتن کلا جهت چک سیستم تنفسی، موضوعی داخلی است .

ما : ولی جناب سفیر این اتهام که «حاصل سوء تفاهم ناشی از تفاوت در رفتارهای فرهنگی بوده است.» این یعنی چه؟ آیا وزارت خارجه درجریان این زیرآبی رفتن شما ازقبل قرارداشت یا نه ؟

یارو : بله . از قبل هماهنگ بودیم . یعنی کشف تفاوت فرهنگی کاری جمعی است که باید با هماهنگی کارکرد . چیزی که تا الان متوجه شدیم اینه که فرهنگ برزیلی به رساله امام ره ؛ آشنایی مکفی نداره ؛ که مالاندن کودک شیرخواره جهت شهوترانی بدون اشکال است ….. با سنت رسول برای عقد رسمی عایشه 9 ساله بیگانه است . با اخلاق اسلامی ماها کلاغریبه است…. که دردستورکاروزارت خارجه این موارد برای آشنا کردن مردم برزیل قرارگرفت .

ما : حالا چرا ازاستخرو زیرآبی شروع کردید ؟

یارو : این سوال شما جنبه شوخی داره . چون ماها ازاینجا شروع نکردیم . الان 33 ساله که به اشکال مختلف سواریم و میمالیم . کهریزک زیرآبی نبود؛ اتفاقا خیلی هم رو بود ویک سمبل. فتوای مصباح یزدی جهت سوارشدن برای اقرار گرفتن هنوزتازگی دارد. ما سابقه سوارشدن به خودمان را هم داریم . زن سعید امامی نمونه و تجربه تاریخی بود که همه این تجارب باید برای فرهنگ برزیلی شناسانده شود.تازه موضوع زیرآبی ؛ لذتش و ثوابش بیشترازتمام تجارب دیگراست . به جان عظما ، من حتی قبل از ورود به استخر، وضو گرفتم وبه روح 14 معصوم نیت کردم تا مالش قبول حق باشه !

ما : آیا ممکنه که درآینده نزدیک از وزارت خارجه دستور برسد که فرار کن، اوضاع خرابتر از این حرفاست….شایع شده که دسته گلم آماده کردن برات…؟

یارو : کی گفته ؟ شخصا فکرنکنم , من که خلاف شرع نکردم…..اینکه مردم برزیل با سنتهای رسول ما آشنا نیستند …مشکل خودشونه و این فقرفرهنگی جای تاسف داره !!!

ما : پس با این حساب باید نام شما را درلیست مجله تایم گذاشت. جهت اطلاع؛ تایم اسم 100 نفرتاثیرگذاررا برای سال 2012منتشرکرده است . مجله تایم در باره نگاه این نشریه به چگونگی و شیوه انتخاب این صدنفر مقاله ای دارد که در آن تاکید می کند که نکته اصلی که برای انتخاب این صدنفر درنظر داشته؛ میزان «تاثیر»ی بوده که این افراد توانسته اند بر جامعه خود و بر جهان بگذارند. و مهمترین و جالبترین نکته دراین انتخاب و لیست تایم ؛ این است که ، درمورد هرانتخابی خطی و مقاله ایی توضیحی نوشته اند . مثل نام کیم جونگ اون، ملا محمد عمر و شیخ مختارعلی زبیری،که در کنار بشار اسد امسال در رده شروران آمده است . اما نام خامنه ای درمیان این جانوران نیست تا جام زهرموثرباشد… بلکه خامنه ای به عنوان کسی که در سال ۲۰۱۲ می تواند سرنوشت یک جنگ را تعیین کند، یاد شده است.آیا تاثیرگذاری زیرآبی برپیرامون… ، مثل خامنه ای شایسته یادبود مجله تایم نیست !؟

یارو : ای آغا حالا ما یه زیرآبی کوچولو رفتیم ، به تایم و تاثیرگذاری واینا….چه ربطی داره ؟ همینکه تایم ازامام خامنه ای به نیکی یاد کرده ، دنیای مسلمین سپاسگزاراست . از ما بکشید بیرون لطفا…..

ما : ولی حاجی …برخی رسانه ها وکارشناسان طوردیگری تفسیرکردند …

یارو : مثلا چه جوری…؟

ما : مثلا مهرنوش به نقل ازاعتقاد شما گفته : «یعنی خوب کردیم ! یعنی ما اینیم ! یعنی فرهنگ اسلام همین قلدر بازی و کودک آزاری است . یعنی اسلام مکتب بیماران جنسی است. یعنی اینکه یک گوسفند 50 ساله زیر آبی برود بچه 9 ساله مردم ر…ا زیر آب در استخر مورد تعرض جنسی قرار بدهد، طوری که با اعتراض بچه ها خانواده ها بریزند سر وی و از استخر بیرونش کنند و بعد تازه نمایندگان امام زمان که لابد یک لات و لوت و یک پدوفیلی شبیه به خود اینها بوده اطلاعیه بدهد که مگر چیست؟

در فرهنگ «ما» کودک آزاری جزو انتگره اسلام است.مگر نه اینکه در قانون اساسی جمهوری کهریزکی اسم تجاوز به بچه 13 ساله را ازدواج شرعی گذاشته اند؟ مگر نه اینکه حضرت محمدشان شهرتش را از طریق تجاوز جنسی به کودک به دست آورده است! بیهوده نیست که بر اساس مغز بیمار این ولایتمداران اسلامی استخرها را جدا کردند، دریاها را دیوار کشیدند، به مدارس دخترانه سقف زدند. همه این کارها را کردند، اما وقتی گله حزب الله را ول میکنند، کاری را میکند که فرهنگش به او گفته است! به نظر من یک دلیل صدور چنین اطلاعیه ای تلاش دول غربی برای جفت کردن موقت نعلین این مومیاییهای خاورمیانه است.

یارو : این گونه نظرات بیشتر جنبه تخریبی و براندازانه دارد و یا سوء برداشت ! موضوع مهم برای اپوزسیون باید آن 3 جزیره خاکی باشد و تب وطن دوستی وناسیونالسیم تخمی، که همه را کنارماها بگذارد. الان باید به فکر حق مسلم هسته صلح آمیز باشید…اپوزسیون الان وظیفه اش این است که جانش برای آن 3 جزیره خاکی وحق مسلم هسته…. دربرود. موضوعات زیرآبی درتخصص هرکسی نیست .

ما : منظورتون ازسوء برداشت چیه ؟

ببینید این موضوع خیلی تخصصی و علمی هست . برای فهم ساده این علم ؛ من خاطره ای ازامام ره…یادم اومد که براتون بازگو میکنم . اون موقعها که امام ره..هنوزدرنجف بود مدتی به شکلی خفن دیپرس زدند . بعد رفتند پیش یک متخصص و مشکل را مطرح کردند . متخصص هم گفته بود : منم هروقت دچاراین مشکل میشم با زنم سکس میکنم و حالم خوب میشه ! یک ماه بعد امام ره…وقتی مجددا پیش متخصص میره ، خیلی بهترشده بودند و به متخصص میگن که : نسخه شما خیلی خوب بود و حالم بهترشده است. آقای دکتر؛ تنها اشکالش اینه که راه منزلتون بد مسیره ! این یعنی سوء برداشت…..

مرگ برهمه …درود برخودم و فرهنگ شومبولی اسلام….زنده باد خدا و ولی فقیه وقرآن و اینا….

اسماعیل هوشیار

دوم اردیبهشت 1391
http://www.tipf.info/tafavote,farhangi.htm

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

اطلاعات

این ویودی در 23 آوریل 2012 بدست در eshtrak، مقالات سیاسی/دیدگاهها - political articles/views، افشاگری، روشنگری، سیاسی، طنز،شعر ،ادبیات و... فرستاده شده و با , برچسب خورده.
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: