اشتراک eshtrak

خبری سیاسی فرهنگی! مسئولیت هر مقاله بعهده نویسنده آنست!

شرکت در انتخابات حمایت از مخالفین آزادی: محمد جراحی ،زندان مرکزی تبریز!

دریافتی:
 

 شرکت در انتخابات حمایت از مخالفین آزادی

 

 

محمد جراحی

33 سال است که جمهوری اسلامی اعمال ضدکارگری و ضد انسانی خود را با پز انتخابات می پوشاند .سالهاست که برای رنگارنگ کردن ویترین تبلیغاتیش دست به انتخاباتی که نتیجه اش از قبل مهندسی شده است می زند و توده ها بخصوص طبقه کارگر را فریب می دهد و این روند انتصابات با ظاهر انتخابات از اولین آنها با نام همه پرسی که توده ها و آزادی خواهان را در بدو پیروزی با گزینش محدود به آری یا نه سر دو راهی گذاشتند ، شروع شد. و طی 33 سال روند هر چه بیشتر افتضاحی، به خود گرفته است . طی 33 سال گذشته هرگز یک انتخابات بدون تقلب و فریب حتی در حد معمولی کشورهای سرمایه داری نیز صورت نگرفته است . اوایل چون در میان جناح های درونی جمهوری اسلامی تقسیم غنایم تا حدودی بصورت مساوی انجام می شد، بدون افشا شدن ،فریب انسانها را پیش می بردند و اسامی که از قبل بین خود به توافق رسیده بودند از درون صندوق ها بیرون می اوردند اما به مرور زمان تمام جناح ها توانایی خود را از دست داده و اکنون هیچ انتصاب یا انتخابی را بدون افشا شدن و باز شدن مچ خود نمی تواند پیش ببرند و هر روز تشت رسوایی شان از بام به زیر می افتد .

هیچ انسانی وجود ندارد که زندگی اش تحت فشار طرح های ضد انسانی که توسط نمایندگان مجلس و دولت که حاصل مثلا» انتخاباتهای مختلف هستند هر روز بدتر از دیروز نشود . این انتخاباتها نه تنها تأثیر مثبتی برای طبقه کارگر و هیچ کدام از مردم ندارد که البته صدها زیان دارد و در واقع تأیید همه ی عملکردهای ضدکارگری و ضدانسانی مجلس نشینان ،دولتها و تمامی نهادهایی است که به بهانه انتخابات قدرت را در دست دارند، چرا باید در طرح ها و انتخاباتی که جهت فریب و ضدیت و دشمنی با ما است شرکت کنیم و با دست خویش به خودمان خنجر بزنیم .

بدین جهت از تمامی کارگران،دانشجویان و جوانان و تمامی انسانهایی که حقوق خود و دیگران را درک می کنند می خواهم در نمایش انتخاباتی شرکت نکنند و فعالانه دیگران را نیز اغنا کنند که شرکت کردن در این نمایشات به زیان طبقه کارگر و تمامی آزادیخواهان است .

به امید روزی که زندان وجود نداشته باشد و همه انسانها آزاد باشند.

محمد جراحی 8/12/1390

زندان مرکزی تبریز

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

این وب‌گاه برای کاهشِ هرزنامه‌ها از Akismet استفاده می‌کند. در موردِ نحوهٔ پردازشِ داده‌هایِ دیدگاهتان بیشتر بدانید.

اطلاعات

این ویودی در 29 فوریه 2012 بدست در eshtrak، پیام فرستاده شده و با برچسب خورده.
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: