اشتراک eshtrak

خبری سیاسی فرهنگی! مسئولیت هر مقاله بعهده نویسنده آنست!

دولتهای در تبعید …..!: اسماعیل هوشیار

دریافتی:

مدار رابطه از ابتدا و هنوز هم بین حکومت اسلامی حاکم در ایران و دولت امریکا است . دعوای اصلی هم همیشه بر سر سهم بیشتر و بحث هژمونی در خاورمیانه است . تشکیلات مجاهدین در عراق بازیچه این رابطه است . دولت عراق یعنی کشک…..حداکثر میزنند تعدادی را میکشند ، ولی داستان تعیین تکلیف نهایی بازی ، بستگی دارد به دولت امریکا .

هر تصمیمی هم نشانه یک سرفصل جدید بین رژیم حاکم در تهران و دولت امریکا است . تا به امروز که علائمی از سرفصل جدید دیده نشده است . تازه سخنگوی وزارت خارجه امریکا یادش اومده : که کنفرانس حکومت اسلامی علیه تروریست در تهران یک طنز است ، چون خود حکومت اسلامی سر منشاء تروریست است . بازم مثبته که امروز به چنین نقطه ایی رسیده اند هرچند کسی در این زمینه هیچوقت شکی نداشت . به خصوص کاخ سفید !

دولتهای در تبعید …..!

hoshyaresmaeil@yahoo.com

 

کله سحر زنگ زده بود که چه خوابیده ایی…یک دولت در تبعید دیگه تشکیل شد ! هنوز گیج خواب بودم و درست متوجه منظورش نشدم . گفتم : چی ؟ گفت : نظام سیاسی آینده ایران در لندن بررسی شد ! گفتم : کی و کجا !؟ گفت لینکش رو فرستادم خودت بخوون !

http://www.melli.eu/1390/04/05/مخالفان-جمهوری-اسلامی-شکل-نظام-سیاسی-آ/

عجله نداشتم . رفتم قهوه صبح را با حوصله خوردم و میدانستم که کارم برای یک طنز دیگر درآمد . بالاخره لینک مربوطه را خواندم و متوجه شدم که جمع یاران به کوری چشم ولایت حاکم و بعد از داستان الماس فریب ، این بار تخم سه زرده گذاشت و یک دهن کجی به وزارت اطلاعات کرد . فقط نمیدانستم که اگر اوضاع به همین شکل پیش برود که تا الان 3 دولت در تبعید داریم و خلاصه انتخاب سخت میشود . دولت اول مربوط به شورای مجاهدین است که هم قدیمی تر است و هم کلفتر…! دومی مال سبزهای تورنتو است که به جز عکسهایش… زیاد گنده و کلفت نیست و سومی هم از برای جمع یاران…!

زنگ زدم به استاد بزرگ …..ببخشید استاد ، اجلاس میاندوره ای شورای مجاهدین تشکیل شد و من نمیدونم این یعنی چی ؟

http://www.aftabkaran.com/akhbar.php?id=15087

استاد بزرگ : منم خوندم و یعنی هیچی . چک لیست حضوری بی حاصل را تیک زدن ! هر چند وقت یک بار اجلاس میاندوره ای و تمام دوره ای شورا با صرف چای و بیسکویت تشکیل میشود . با هم حال و احوالی میکنن و بعد میرن جلو……. بالاخره باید نشون بدن که هنوز هستن . والا جمع یاران و دولتهای سبز میزنند و میبرند !

استاد این تبلیغات و سروصداها برای بستن اشرف تا پایان سال میلادی 2011 یعنی چی ؟ و چرا در اجلاس نیمدایره اشاره ای به آن نشد ؟

استاد بزرگ : تو بگو دراین جلسه نیمدایره به چی اشاره شده ؛ که به این یکی بشه !؟ اینم تا اطلاع ثانوی یعنی هیچی . این حرفها یک دهه زده شده است . از زمان پل برمر که گفتند باید بروند به سه کشور و تمام است و اینا….

هر سال یک یا 2 سفر بین عراقی ها و رژیمی ها انجام میشود و میروند پیش هم و شامی میزنند و میگویند این بار تمام است و حتمی است و اینا….ولی هیچی نمیشود .

مدار رابطه از ابتدا و هنوز هم بین حکومت اسلامی حاکم در ایران و دولت امریکا است . دعوای اصلی هم همیشه بر سر سهم بیشتر و بحث هژمونی در خاورمیانه است . تشکیلات مجاهدین در عراق بازیچه این رابطه است . دولت عراق یعنی کشک…..حداکثر میزنند تعدادی را میکشند ، ولی داستان تعیین تکلیف نهایی بازی ، بستگی دارد به دولت امریکا .

هر تصمیمی هم نشانه یک سرفصل جدید بین رژیم حاکم در تهران و دولت امریکا است . تا به امروز که علائمی از سرفصل جدید دیده نشده است . تازه سخنگوی وزارت خارجه امریکا یادش اومده : که کنفرانس حکومت اسلامی علیه تروریست در تهران یک طنز است ، چون خود حکومت اسلامی سر منشاء تروریست است . بازم مثبته که امروز به چنین نقطه ایی رسیده اند هرچند کسی در این زمینه هیچوقت شکی نداشت . به خصوص کاخ سفید !

شاید سرفصل جدی انتخابات ریاست جمهوری بعدی رژیم باشد و البته سناریوهای پشت پرده هم باید حساب کرد . یعنی اگر تا آخر سال میلادی 2011 اسیران اشرف تعیین تکلیف بشوند، یا باید سر فصل پشت پرده ای را درست ببینیم و یا باید در تحلیلهای خودمون تجدید نظر کنیم ! البته تعدادی بیمار را اگر بفرستند برای تبلیغات و اینا…اسمش تعیین تکلیف نیست . ادامه بازی در شکلی جدید است . نان حقوق بشری خودش را میخورد و دهان منتقدین استراتژی اشرف نشینی را هم به زعم خودش میبندد ! یاد جنگ اول خلیج و خروج اجباری کودکان از عراق را زنده میکنند . تنها چیزی که ظاهرا فراموش کرده اند این است که هر حلقه ضعیفی لزوما تا همیشه ضعیف نمیماند و در گذر زمان و تجربه متوجه خیلی واقعیت ها میشود .

توجه ، توجه ، علامتی که هم اکنون میبینید و یا میخوانید و یا میشنوید ، معنی اش این است که بازی جدیدی یحتمل شروع میشود .

من فلانی هستم ؛ فرزند فلانی ، همراه با بقیه دوستان بیمارم با درخواست رهبری سازمان برای خروج از عراق و مداوای پزشکی موافقم ! من دوست نداشتم از اشرف خارج بشم ولی چون سازمان و رهبر عقیدتی خواسته باید برم برای مداوا…..ببین چه سازمان جنازه دوست با حالیه !! و حالا همه برید صلیب سرخ و از خواهر مریم حمایت کنید …این خروج ربطی به استراتژی اشرف نشینی ندارد . بیشتر جنبه تاکتیکی داره ! یعنی بیماران که خارج شدند بقیه مثل صبا هفت برادران باید همانجا دفن شوند تا استراتژی به بار بنشیند !

امضاء : من و مهدی افتخاری و بقیه اموات بیمارکه صلاح نبود معالجه بشن……

*******

استاد بزرگ با تشکر از شما…برگردیم سر بحث تشکیل دولت جدید جمع یاران در لندن ….به نظر شما چرا این همه دولتها با هم یکی نمیشوند ؟ چون شعارش را میدهند که : ما همه با هم هستیم …. طبعا این » لفظ همه با هم » با آن تجربه خمینی فرق فوکوله . منظور خمینی «همه با هم » نبود بلکه همه با من بود…..

استاد بزرگ : حق با شماست . اینها چون تضاد ماهوی با هم ندارند بهتر است یکی شوند . این سه دولت در تبعید با خود دولت حاکم ، روی هم یکی شوند . برای همشون هم جا هست . همشون خدا و پیامبر و کتاب و اینا….را قبول دارند . ولی حالا کی زنگوله رو گردن گربه بیندازه ؟

پس با این حساب استاد ؛ منم یه دولت تشکیل بدم ، شما را بکنم نخست وزیر…..خودم وزیر جنگ…..وزیر دارایی هم رضا پهلوی….

استاد بزرگ : بی خیال . من خر هستم ولی اسکول نمیشم . حالا چرا این تقسیم بندی و کابینه به این کوچکی ؟

آخه وزارت دارایی مهمترینه و رضا پهلوی هم چون هیچ دولتی نداره و کلا با همه دولتهای در تبعید هم رابطه خوبی داره و مایه دار هم هست برای دارایی خوبه .

وزیر جنگ هم خودم . چون با اوهامات و خدا و خرافات درجنگم . و مدافعین خدا و خرافات و دین هم با من در جنگند و اینا…..

نخست وزیر هم که اگه شما قبول نکنی باید بذارم به مزایده ! بقیه وزراء هم اضافی هستند . یعنی برن لای دست اجدادشون….

استاد آخرین ابهام تا این لحظه…. فقط این یعنی چی ؟ این تحلیل کنفسیوس غایب در 1387 است :

:« اگر رژيم در زمينه اتمي و عراق، عقب بنشيند و جام زهر بخورد؛ شمارش معكوس طلسم‌ شكني آغاز مي‌گردد و موتور سرنگوني از طريق اجتماعي روشن مي‌شود. اگر عقب ننشيند، شرايط را به سمتي مي‌كشد ،كه موتور با جرقه‌يي در تقدير و اجتناب‌ناپذير، روشن مي‌شود. همزمان با كاهش نيروهاي آمريكايي در عراق، اين جرقه حاصل ضرب دو خط قرمز هسته‌يي و حفظ عراق و در عين حال تنهابرون‌رفت و تضمين دولت جديد آمريكا براي مهار كردن رژيم درهر دو زمينه ،محسوب مي‌شود….

استاد بزرگ : این هم یعنی هیچی ….یعنی زرشک . این که اسمش تحلیل نیست این اسمش بازتاب رویاهای قلبی کنفسیوس غایب است . رهبر عقیدتی سالهاست در آرزوی جرقه جنگ بین حکومت اسلامی در تهران با دولت امریکا است . چون به جز این تابلو و سناریوی سیاه ، رهبر عقیدتی و دولت شورای مجاهدین هیچ شانس جدی در آینده سیاسی ایران را ندارند . با این اوضاع وقتی تکلیف دولت کلفتش این باشد بقیه باید سماق بمکند !

پایان وقت ما در ساعت 25

 

 

 

اسماعیل هوشیار

ژنو

نهم تیر 1390

30 ژوئن 2011

http://www.tipf.info/dolathaei,dar,tabeid.htm

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

این وب‌گاه برای کاهشِ هرزنامه‌ها از Akismet استفاده می‌کند. در موردِ نحوهٔ پردازشِ داده‌هایِ دیدگاهتان بیشتر بدانید.

اطلاعات

این ویودی در 30 ژوئن 2011 بدست در eshtrak، طنز،شعر ،ادبیات و... فرستاده شده و با برچسب خورده.
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: